bangbo

Fodboldvej
Kampprogram (stadium)

Vælg periode:   -   

Udskriv/Exportér  Udskriv Exportér til Excel Exportér til Word 
K. nr.DatoRækkeHjemmeholdUdeholdScore
54064003-09-14
Kl. 17:30
U10 Drenge C (05) 5M - Hverdag/Efterår 2014Pulje 217Frederikshavn fIHorne KFUM
54064103-09-14
Kl. 18:10
U10 Drenge C (05) 5M - Hverdag/Efterår 2014Pulje 217Horne KFUMSkallerup/Vennebjerg IF
54064203-09-14
Kl. 18:50
U10 Drenge C (05) 5M - Hverdag/Efterår 2014Pulje 217Skallerup/Vennebjerg IFFrederikshavn fI
14908503-09-14
Kl. 19:00
Østvendsyssel Old Boys 2014Pulje 500Frederikshavn fIKvissel-Ravnshøj IF
57233804-09-14
Kl. 17:45
U14 Drenge A (2001) 11M - Efterår 2014 Pulje 621Frederikshavn fISkibsby-Højene IFBestil sms på denne kamp
33277504-09-14
Kl. 18:30
Herrer Serie 4 - Efterår 2014 Pulje 47Frederikshavn fIBangsbo FrejaBestil sms på denne kamp
56314406-09-14
Kl. 09:30
U16 Drenge M2 (1999) 11M - Efterår 2014 Pulje 471Frederikshavn fISkibsby-Højene IF Bestil sms på denne kamp
57053206-09-14
Kl. 10:00
U15 Drenge B (2000) 11M - Efterår 2014 Pulje 551Frederikshavn fITeam Hirtshals/HorneBestil sms på denne kamp
53843706-09-14
Kl. 10:00
U11 Piger C Weekend (04) 8M - Efterår 2014Pulje 121Frederikshavn fIKvissel-Ravnshøj IF
53874706-09-14
Kl. 10:00
U10 Drenge A (05) 5M - Weekend/Efterår 2014Pulje 200Hjørring IFSkibsby-Højene IF
53874806-09-14
Kl. 10:00
U10 Drenge A (05) 5M - Weekend/Efterår 2014Pulje 200Frederikshavn fIIF Skjold Sæby (1)
53874906-09-14
Kl. 10:40
U10 Drenge A (05) 5M - Weekend/Efterår 2014Pulje 200Skibsby-Højene IFFrederikshavn fI
53875006-09-14
Kl. 10:40
U10 Drenge A (05) 5M - Weekend/Efterår 2014Pulje 200IF Skjold Sæby (1)Hjørring IF
53843806-09-14
Kl. 10:40
U11 Piger C Weekend (04) 8M - Efterår 2014Pulje 121Kvissel-Ravnshøj IFSkagen IK
42937306-09-14
Kl. 11:00
U12 Piger C (03) 8M - Efterår 2014Pulje 57Frederikshavn fITeam Horne-Hirtshals
53843906-09-14
Kl. 11:20
U11 Piger C Weekend (04) 8M - Efterår 2014Pulje 121Skagen IKFrederikshavn fI
53935006-09-14
Kl. 11:30
U10 Drenge B (05) 5M - Weekend/Efterår 2014Pulje 206Frederikshavn fI (2)Klokkerholm IF
53778606-09-14
Kl. 12:00
U19 Drenge Kvalifikation (1996-97) 11M-Efterår14 Pulje 306Frederikshavn fIIF Skjold SæbyBestil sms på denne kamp
55089606-09-14
Kl. 12:00
U17 Drenge Vest 11M - Efterår 2014 Pulje 401Frederikshavn fIHobro IKBestil sms på denne kamp
92480606-09-14
Kl. 12:00
U12 Drenge A (03) 8M - Efterår 2014Pulje 12Frederikshavn fIIF Skjold Sæby
53935106-09-14
Kl. 12:10
U10 Drenge B (05) 5M - Weekend/Efterår 2014Pulje 206Klokkerholm IFDronninglund IF
53935206-09-14
Kl. 12:50
U10 Drenge B (05) 5M - Weekend/Efterår 2014Pulje 206Dronninglund IFFrederikshavn fI (2)
53702306-09-14
Kl. 14:00
U19 Drenge Vest 11M - Efterår 2014Pulje 301Frederikshavn fIRanders FrejaBestil sms på denne kamp
80678507-09-14
Kl. 12:00
U17 Piger A (1998-99) 11M/9M - Efterår 2014 Pulje 832Frederikshavn fIDHFBestil sms på denne kamp
57286208-09-14
Kl. 18:15
U14 Drenge B (2001) 11M/9M - Efterår 2014 Pulje 642Frederikshavn fIStrandby-Elling-Nielstrup IFBestil sms på denne kamp
14911408-09-14
Kl. 19:00
Østvendsyssel Grand Old Boys 2014Pulje 501Frederikshavn fIDybvad/Flauenskjold!
56296309-09-14
Kl. 18:30
U16 Drenge M1 (1999) 11M - Efterår 2014Pulje 461Frederikshavn fIAaBBestil sms på denne kamp
72875411-09-14
Kl. 18:30
FK Pokal U17 Piger/11 (1998-99) Pulje 1Frederikshavn fI (Vest/821)Fortuna Hjørring (DM)Bestil sms på denne kamp
64252611-09-14
Kl. 19:00
U19 Piger A (1996-97) 11M/9M - Efterår 2014 Pulje 811Frederikshavn fIBIF/ØHIKBestil sms på denne kamp
62352813-09-14
Kl. 12:00
U13 Drenge A (2002) 8M - Efterår 2014 Pulje 721Frederikshavn fIHjørring IFBestil sms på denne kamp
84083813-09-14
Kl. 12:00
U17 Piger A (1998-99) 11M/9M - Efterår 2014 Pulje 832Frederikshavn fIKlokkerholm IFBestil sms på denne kamp
92495913-09-14
Kl. 12:00
U12 Drenge B (03) 8M - Efterår 2014Pulje 16Frederikshavn fIBangsbo Freja
57053713-09-14
Kl. 12:00
U15 Drenge B (2000) 11M - Efterår 2014 Pulje 551Frederikshavn fISkagen IKBestil sms på denne kamp
49696413-09-14
Kl. 14:00
Herrer Serie 5 - Efterår 2014 Pulje 83Frederikshavn fIStrandby-Elling-Nielstrup IF (2)Bestil sms på denne kamp
53779113-09-14
Kl. 14:00
U19 Drenge Kvalifikation (1996-97) 11M-Efterår14 Pulje 306Frederikshavn fIBangsbo FrejaBestil sms på denne kamp
57053915-09-14
Kl. 17:30
U15 Drenge B (2000) 11M - Efterår 2014 Pulje 551Frederikshavn fIStrandby-Elling-Nielstrup IFBestil sms på denne kamp
14912315-09-14
Kl. 18:00
Østvendsyssel Grand Old Boys 2014Pulje 501Frederikshavn fIBangsbo Freja (1)
42938515-09-14
Kl. 18:30
U12 Piger C (03) 8M - Efterår 2014Pulje 57Frederikshavn fIHørmested UGF
54065217-09-14
Kl. 17:30
U10 Drenge C (05) 5M - Hverdag/Efterår 2014Pulje 217Horne KFUMFrederikshavn fI
14909717-09-14
Kl. 18:00
Østvendsyssel Old Boys 2014Pulje 500Frederikshavn fIGærum IF
74039317-09-14
Kl. 18:00
U17 Piger Vest (1998-99) 11M - Efterår 2014Pulje 821Frederikshavn fIAalborg KFUMBestil sms på denne kamp
54065317-09-14
Kl. 18:10
U10 Drenge C (05) 5M - Hverdag/Efterår 2014Pulje 217Skallerup/Vennebjerg IFHorne KFUM
92481317-09-14
Kl. 18:24
U12 Drenge A (03) 8M - Efterår 2014Pulje 12Frederikshavn fIHjørring IF (1)
63976817-09-14
Kl. 18:30
U13 Drenge B (2002) 8M - Efterår 2014Pulje 751Frederikshavn fI (2)Bindslev/Tversted IFBestil sms på denne kamp
34358617-09-14
Kl. 18:30
U14 Piger C (01) 8M - Efterår 2014Pulje 48Frederikshavn fISkagen IKBestil sms på denne kamp
54065417-09-14
Kl. 18:50
U10 Drenge C (05) 5M - Hverdag/Efterår 2014Pulje 217Frederikshavn fISkallerup/Vennebjerg IF
63981118-09-14
Kl. 18:00
U13 Drenge B (2002) 8M - Efterår 2014Pulje 753Frederikshavn fI (1)Strandby-Elling-Nielstrup IFBestil sms på denne kamp
57286820-09-14
Kl. 10:00
U14 Drenge B (2001) 11M/9M - Efterår 2014 Pulje 642Frederikshavn fIBindslev/Tversted IFBestil sms på denne kamp
53845920-09-14
Kl. 10:00
U11 Piger C Weekend (04) 8M - Efterår 2014Pulje 121Kvissel-Ravnshøj IFFrederikshavn fI
53932620-09-14
Kl. 10:00
U10 Drenge B (05) 5M - Weekend/Efterår 2014Pulje 205Frederikshavn fI (1)Hjørring IF
53876520-09-14
Kl. 10:00
U10 Drenge A (05) 5M - Weekend/Efterår 2014Pulje 200Hjørring IFFrederikshavn fI
53876620-09-14
Kl. 10:40
U10 Drenge A (05) 5M - Weekend/Efterår 2014Pulje 200Bangsbo FrejaHjørring IF
53932720-09-14
Kl. 10:40
U10 Drenge B (05) 5M - Weekend/Efterår 2014Pulje 205Hjørring IFBrønderslev IF
53846020-09-14
Kl. 10:40
U11 Piger C Weekend (04) 8M - Efterår 2014Pulje 121Skagen IKKvissel-Ravnshøj IF
56842720-09-14
Kl. 11:00
U15 Drenge A (2000) 11M - Efterår 2014Pulje 531Frederikshavn fISHI/BIFBestil sms på denne kamp
53846120-09-14
Kl. 11:20
U11 Piger C Weekend (04) 8M - Efterår 2014Pulje 121Frederikshavn fISkagen IK
53932820-09-14
Kl. 11:20
U10 Drenge B (05) 5M - Weekend/Efterår 2014Pulje 205Brønderslev IFFrederikshavn fI (1)
53876720-09-14
Kl. 11:20
U10 Drenge A (05) 5M - Weekend/Efterår 2014Pulje 200Frederikshavn fIBangsbo Freja
63982820-09-14
Kl. 12:00
U13 Drenge B (2002) 8M - Efterår 2014Pulje 753Frederikshavn fI (1)Østervraa IF/Try/Thorshøj B (1)Bestil sms på denne kamp
92496520-09-14
Kl. 12:00
U12 Drenge B (03) 8M - Efterår 2014Pulje 16Frederikshavn fILundergård IU
89936420-09-14
Kl. 13:00
U17 Piger A (1998-99) 11M/9M - Efterår 2014 Pulje 832Frederikshavn fIIF Skjold SæbyBestil sms på denne kamp
56081620-09-14
Kl. 13:00
U17 Drenge Serie 2 (1998) 11M - Efterår 2014 Pulje 421Frederikshavn fISindal IFBestil sms på denne kamp
57234620-09-14
Kl. 13:00
U14 Drenge A (2001) 11M - Efterår 2014 Pulje 621Frederikshavn fITårs/Ugilt IFBestil sms på denne kamp
49185320-09-14
Kl. 15:00
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2014 Pulje 282Frederikshavn fITornby IFBestil sms på denne kamp
74038320-09-14
Kl. 15:00
U17 Piger Vest (1998-99) 11M - Efterår 2014Pulje 821Frederikshavn fIAabybro Efterskoles FFBestil sms på denne kamp
42938824-09-14
Kl. 17:00
U12 Piger C (03) 8M - Efterår 2014Pulje 57Frederikshavn fIFortuna Hjørring
14910224-09-14
Kl. 18:00
Østvendsyssel Old Boys 2014Pulje 500Frederikshavn fIIF Skjold Sæby
34358924-09-14
Kl. 18:30
U14 Piger C (01) 8M - Efterår 2014Pulje 48Frederikshavn fITSI/StenumBestil sms på denne kamp
38724327-09-14
Kl. 10:00
U11 Drenge B (04) 8M - Efterår 2014Pulje 105Klokkerholm IFBrønderslev IF
38724427-09-14
Kl. 10:00
U11 Drenge B (04) 8M - Efterår 2014Pulje 105Bagterp IF (1)Frederikshavn fI
57287027-09-14
Kl. 10:00
U14 Drenge B (2001) 11M/9M - Efterår 2014 Pulje 642Frederikshavn fIKvissel-Ravnshøj IFBestil sms på denne kamp
38724527-09-14
Kl. 10:40
U11 Drenge B (04) 8M - Efterår 2014Pulje 105Brønderslev IFBagterp IF (1)
38724727-09-14
Kl. 10:40
U11 Drenge B (04) 8M - Efterår 2014Pulje 105IF Skjold SæbyTårs/Ugilt IF
55092127-09-14
Kl. 11:00
U17 Drenge Vest 11M - Efterår 2014 Pulje 401Frederikshavn fIVejgaard BBestil sms på denne kamp
56316227-09-14
Kl. 11:00
U16 Drenge M2 (1999) 11M - Efterår 2014 Pulje 471Frederikshavn fISkagen IKBestil sms på denne kamp
38724827-09-14
Kl. 11:20
U11 Drenge B (04) 8M - Efterår 2014Pulje 105Tårs/Ugilt IFFrederikshavn fI
38724927-09-14
Kl. 11:20
U11 Drenge B (04) 8M - Efterår 2014Pulje 105IF Skjold SæbyKlokkerholm IF
92481827-09-14
Kl. 12:00
U12 Drenge A (03) 8M - Efterår 2014Pulje 12Frederikshavn fIBrønderslev IF
56297427-09-14
Kl. 13:00
U16 Drenge M1 (1999) 11M - Efterår 2014Pulje 461Frederikshavn fIGug BBestil sms på denne kamp
49697127-09-14
Kl. 15:00
Herrer Serie 5 - Efterår 2014 Pulje 83Frederikshavn fIBangsbo FrejaBestil sms på denne kamp
35245627-09-14
Kl. 15:00
Herrer Serie 4 - Efterår 2014 Pulje 47Frederikshavn fIHjørring IFBestil sms på denne kamp
53703428-09-14
Kl. 12:00
U19 Drenge Vest 11M - Efterår 2014Pulje 301Frederikshavn fIHjørring IFBestil sms på denne kamp
14912929-09-14
Kl. 18:00
Østvendsyssel Grand Old Boys 2014Pulje 501Frederikshavn fIStrandby-Elling-Nielstrup IF